Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Wakacje
Festyn w Golinie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Aktualności

Powiększ zdjęcie

Zakończenie roku przedszkolengo 2015/2016

zakończenie roku   Dnia 23 czerwca odbyło się w Polsko- Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

28 czerwca 2016
J. Wojtysiak
Czytaj więcej o: Zakończenie roku przedszkolengo 2015/2016

Informacje ze Szkoły Podstawowej

*** Rok szkolny 2015/2016 przeszedł do historii ***

zakończenie roku

   24 czerwca 2016 roku  o godz. 9.00 po raz ostatni w tym roku szkolnym wszyscy uczniowie szkoły, zaproszeni goście w osobach: zast.burmistrza p. P.Skrzeczkowskiego, inspektora oświaty p. J.Hyra, dyrektora Domu Kultury p. J.Drabińskiej, dyrektora przedszkola p. M.Sobiesiak, proboszcza ks. B. Podbielskiego, przewodniczącej RR p. E. Banaskiewicz , dyrekcja szkoły oraz nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystym apelu. Pierwsi swoje wyróżnienia i świadectwa z paskiem, z rąk zastępcy dyrektora p. E. Rogala ,odebrali uczniowie klas I-V.

27 czerwca 2016
Czytaj więcej o: Informacje ze Szkoły Podstawowej

Informacje z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II

*** Akademia bez barier ***

 szczecin

   11 czerwca 44-osobowa grupa młodzieży z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Człopie, uczestniczyła w warsztatach artystycznych zorganizowanych w Akademii Sztuki w Szczecinie.

27 czerwca 2016
Czytaj więcej o: Informacje z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II

Jednogłośne Absolutorium dla Burmistrza!

Absolutorium

   Za nami sesja absolutoryjna. Absolutorium to jeden z najistotniejszych ustawowych środków kontroli rady gminy nad działalnością burmistrza.

23 czerwca 2016
Czytaj więcej o: Jednogłośne Absolutorium dla Burmistrza!

Remont ulicy Rybackiej

Rybacka

   Dnia 10 czerwca 2016 roku podpisana została umowa pomiędzy Wojewodą Zachodniopomorskim Panem Piotrem Jania a Gminą Człopa reprezentowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Człopa Pana Zdzisława Kmieć o dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa ul. Polnej i Rybackiej wraz z łącznikami w Człopie”.

21 czerwca 2016
Czytaj więcej o: Remont ulicy Rybackiej