Oficjalny Portal Miasta i Gminy Człopa

Strona główna

Sylwester 2019
Wnioski Barzkowice

Aktualności

Powiększ zdjęcie Usuwanie%20azbestu%20z%20terenu%20gminy%20Człopa

USUWANIE AZBESTU Z TERENU GMINY CZŁOPA

Azbest

   Gmina Człopa właśnie zakończyła akcję unieszkodliwiania azbestu z wybranych nieruchomości na swoim terenie. Zadanie udało się zorganizować dzięki uzyskaniu dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

29 listopada 2019
Czytaj więcej o: USUWANIE AZBESTU Z TERENU GMINY CZŁOPA
Powiększ zdjęcie 11%20listoipada

Informacje z Publicznego Przedszkola Leśna Kraina

Zajęcia z rodzicami

   19 listopada w Przedszkolu "Leśna Kraina" odbyły się zajęcia otwarte rodziców z dziećmi. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały pracę przestrzenną na konkurs pt. "Eko-rzeźba". Było dużo uśmiechu i radości. Rodzice i dzieci wykazali się dużą kreatywnością. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie i dobrą zabawę.

22 listopada 2019
Czytaj więcej o: Informacje z Publicznego Przedszkola Leśna Kraina
Powiększ zdjęcie Dzień%20Seniora

Dzień Seniora

Dzień Seniora

15 listopada w Ośrodku Wczasowym ,, Sosenka ” odbyło się spotkanie zorganizowane z okazji „Dnia Seniora".

21 listopada 2019
Czytaj więcej o: Dzień Seniora

Informacje ze Szkoły Podstawowej

11 listopada

Niepodległa- pamiętamy!

   7 listopada społeczność Szkoły Podstawowej w Człopie oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Człopa p. Jerzy Bekker, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Zbigniew Tymecki, Przewodnicząca Komisji Oświaty p. Regina Cieślak, inspektor ds. oświaty p. Anna Grzech wysłuchali montażu słowno-muzycznego pn. „Niepodległa-pamiętamy!” przygotowanego przez kl. VII b pod kierunkiem p. Haliny Rakowskiej. Zaprezentowany zestaw pieśni i wierszy poświęconych 101 rocznicy odzyskania Niepodległości skłonił wszystkich do refleksji nt. wolności i patriotyzmu. Uroczysty charakter spotkania podkreśliły biało-czerwone stroje, kotyliony i dekoracja. Przygotowany pokaz multimedialny zwizualizował wydarzenia sprzed lat. Apel był doskonałą lekcją historii.

12 listopada 2019
Czytaj więcej o: Informacje ze Szkoły Podstawowej

Mikrorachunek

Mikrorachunek

Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia – możesz go sprawdzić już od dziś

  • Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego).
  • Swój numer mikrorachunku możesz sprawdzić już teraz w generatorze dostępnym na stronie podatki.gov.pl lub w dowolnym urzędzie skarbowym.
  • Wystarczy podać swój numer PESEL lub NIP.
7 listopada 2019
Czytaj więcej o: Mikrorachunek