Oficjalny Portal Miasta i Gminy Człopa

Strona główna

Koniec roku szkolnego
Odwołanie imprez
Ogłoszenie o naborze rachmistrza
Ogłoszenie woda - ZGK

Aktualności

Pomoc suszowa dla utrzymujących stawy hodowlane - ruszył nabór wniosków

Susza

   Od dnia- 1 lipca - rolnicy, którzy w związku z wystąpieniem suszy lub powodzi w 2019 r. ponieśli szkody w hodowli ryb słodkowodnych mogą składać w ARiMR wnioski o dofinansowanie. Czas na ich złożenie jest krótki – nabór potrwa tylko do 15 lipca 2020 r.

  

2 lipca 2020
Czytaj więcej o: Pomoc suszowa dla utrzymujących stawy hodowlane - ruszył nabór wniosków

Moja Woda

Moja woda

   Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza od dnia 01.07.2020 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w lata 2020 - 2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024”

2 lipca 2020
Czytaj więcej o: Moja Woda
Powiększ zdjęcie Absolutorium

Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza!

Absolutorium

   Po zapoznaniu się z raportem o stanie gminy oraz rozpatrzeniu sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania przez burmistrza budżetu za rok 2019 Rada Miejska w Człopie na sesji w dniu 30 czerwca przystąpiła do głosowania nad votum zaufania i absolutorium dla Burmistrza Miasta i Gminy Człopa Jerzego Bekkera.

1 lipca 2020
Czytaj więcej o: Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza!

Konkurs literacki "1920"

Niepoległa

   Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim "1920" w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej.

23 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Konkurs literacki "1920"

Wsparcie finansowe dla uczniów szczególnie uzdolnionych Szkoły Podstawowej w Człopie

   Burmistrz Miasta i Gminy Człopa przypomina o możliwości składania wniosków o przyznanie wsparcia finansowego dla uczniów szczególnie uzdolnionych Szkoły Podstawowej w Człopie. Wniosek o przyznanie wsparcia finansowego według ustalonego wzoru składają rodzice / opiekunowie prawni do dnia 15 lipca 2020  za II półrocze roku szkolnego.  Wniosek znajduje się na stronie www.bip.czlopa.pl oraz jest do pobrania w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Człopa.

22 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wsparcie finansowe dla uczniów szczególnie uzdolnionych Szkoły Podstawowej w Człopie