Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Konkurs literacki "1920"

Niepoległa

   Biuro Programu "Niepodległa" zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim "1920" w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej.

23 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Konkurs literacki "1920"

Pomoc suszowa dla utrzymujących stawy hodowlane - ruszył nabór wniosków

Susza

   Od dnia- 1 lipca - rolnicy, którzy w związku z wystąpieniem suszy lub powodzi w 2019 r. ponieśli szkody w hodowli ryb słodkowodnych mogą składać w ARiMR wnioski o dofinansowanie. Czas na ich złożenie jest krótki – nabór potrwa tylko do 15 lipca 2020 r.

  

2 lipca 2020
Czytaj więcej o: Pomoc suszowa dla utrzymujących stawy hodowlane - ruszył nabór wniosków

Moja Woda

Moja woda

   Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza od dnia 01.07.2020 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w lata 2020 - 2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024”

2 lipca 2020
Czytaj więcej o: Moja Woda

Apel do Rolników

Państwowa Inspekcja Pracy

   Państwowa Inspekcja Pracy podejmuje inicjatywy edukacyjne doradcze i popularyzatorskie mające na celu przeciwdziałanie nieszczęśliwym zdarzeniom wśród osób pracujących i mieszkających w gospodarstwach rolnych. Działaniami prewencyjnymi inspekcji pracy objęci są nie tylko rolnicy ale także członkowie rodzin rolniczych, uczniowie i studenci szkół rolniczych oraz mieszkańcy obszarów wiejskich.

19 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Apel do Rolników

Wsparcie finansowe dla uczniów szczególnie uzdolnionych Szkoły Podstawowej w Człopie

   Burmistrz Miasta i Gminy Człopa przypomina o możliwości składania wniosków o przyznanie wsparcia finansowego dla uczniów szczególnie uzdolnionych Szkoły Podstawowej w Człopie. Wniosek o przyznanie wsparcia finansowego według ustalonego wzoru składają rodzice / opiekunowie prawni do dnia 15 lipca 2020  za II półrocze roku szkolnego.  Wniosek znajduje się na stronie www.bip.czlopa.pl oraz jest do pobrania w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Człopa.

22 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Wsparcie finansowe dla uczniów szczególnie uzdolnionych Szkoły Podstawowej w Człopie