Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Pomoc suszowa

Susza

   Wojewoda Zachodniopomorski informuje o możliwości zgłaszania przez producentów rolnych wniosków o oszacowanie strat w uprawach rolnych spowodowanych przez suszę oraz sporządzania protokołu poprzez aplikację publiczną, bez udziału Komisji.

28 lipca 2020
Czytaj więcej o: Pomoc suszowa

Grupa Wsparcia

Adra Baner

   Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl wraz z partnerem akcji: Fundacją PZU serdecznie zapraszają mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do udziału w grupach wsparcia online w celu zadbania o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie. Możliwe jest również przeprowadzenie indywidualnego poradnictwa i konsultacji psychologicznych.

17 listopada 2020
Czytaj więcej o: Grupa Wsparcia

„Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości”

Anty-covid

   MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp. k., realizuje projekt pn. „Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości” – zadania Anty-Covid. Jest on współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach II osi priorytetowej „Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Działanie 2.21 „Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych przedsiębiorstw”.

9 listopada 2020
Czytaj więcej o: „Kompetencje dla Branży Turystycznej i sektora żywności wysokiej jakości”

Konkurs dla seniorów

Konkurs senior

Dom Kultury w Człopie zachęca Seniorów do udziału  w konkursie Internetowym

"PRACA W CZASACH PRL"

6 listopada 2020
Czytaj więcej o: Konkurs dla seniorów

Spotkanie

Spotkanie

16 października 2020