Jesteś tutaj: Start / Kontrakt Samorządowy

Kontrakt Samorządowy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Z wizytą u Kopernika

Z wizytą u Kopernika

Wycieczka do Torunia   W dniu 15 czerwca  uczestnicy projektu "Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów SP w Człopie" wzięli udział w wycieczce do Torunia.

 

17 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Z wizytą u Kopernika
Przejdź do - Kompetencje zdobyte

Kompetencje zdobyte

Kontrakt samorządowy   Gmina Człopa w ramach Kontraktu Samorządowego w roku szkolnym 2018/2019 realizowała projekt pn. „Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Człopie” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Teraz nadszedł czas na jego podsumowanie.

19 czerwca 2019
Czytaj więcej o: Kompetencje zdobyte
Przejdź do - PROJEKTOWY BUS JUŻ JEST !!!

PROJEKTOWY BUS JUŻ JEST !!!

baner    Wraz z początkiem roku udało się sfinalizować zakup samochodu na potrzeby realizacji projektu „Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Człopie”.

14 lutego 2019
Czytaj więcej o: PROJEKTOWY BUS JUŻ JEST !!!
Przejdź do - Warsztaty

Warsztaty

Warsztaty   19 grudnia 2018 roku 110 uczniów oraz nauczyciele biorący udział w projekcie "Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Człopie" wzięło udział w warsztatach na temat równości szans i płci.

2 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Warsztaty
Przejdź do - Z wizytą u koziołków

Z wizytą u koziołków

Wycieczka do poznania

   W dniach 13 i 17 grudnia 110 uczniów SP w Człopie  - uczestników projektu "Doskonalenie kompetencji kluczowych uczniów SP w Człopie" - wzięło udział w wycieczce do Poznania.

21 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Z wizytą u koziołków